Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zarząd i pracownicy

Zarząd Fundacji Bliżej Pasji:

Agata Czwórnóg – Prezes

Agnieszka Wojnarska – Wiceprezes

Monika Dominik – Wiceprezes

Anna Maciąg Pazik – Wiceprezes

 • Agata Czwórnóg

  Prezes

  Z zawodu i pasji socjolog, od początku swojej drogi zawodowej tj. od 2002 r. związana z Trzecim Sektorem . Współtwórczyni Fundacji, w której na co dzień zajmuje się przygotowaniem i realizacją projektów społecznych. W Fundacji łączy swoją pasję z pracą czyli kontakt i pracę z ludźmi z prowadząc warsztaty, szkolenia, coaching, moderując spotkania. Kontakt z kreatywnymi ludźmi, którzy są w fundacji i wokół fundacji daje jej poczucie satysfakcji i sensu działania. Ulubionym jej zajęciem są podróże i te osobiste i te za pośrednictwem książek. Książki pozwalają jej przenosić się w czasie i przestrzeni. Lubi zacisze domu i rodzinki.

 • Monika Dominik

  Wiceprezes

  Jej życie związane jest z Trzecim Sektorem od 2001 r. Jest trenerką, coachem, koordynuje projekty społeczne. Społeczeństwo obywatelskie, wolontariat, aktywizacja wspólnot lokalnych, to tematyka jej codziennej pracy. Posiada bogate doświadczenie w metodyce nauczania międzykulturowego i koordynacji wielu międzynarodowych projektów. W swojej działalności wielką uwagę zwraca na potrzeby ludzi i społeczności dla których pracuje. Uwielbia podróże. Pasjonują ją kontakty międzynarodowe i bogactwo kultury różnych Krajów. Jest autorką wystaw fotograficznych, m.in. o Iranie i Krajach Kaukazu. Poza pracą biega, czyta, fotografuje.

 • Anna Maciąg-Pazik

  Wiceprezes

  W 2001 roku ukończyłam socjologię i razem z przyjaciółką Agatą Czwórnóg znalazłyśmy staż w Lubelskim Ośrodku Samopomocy, gdzie rozpoczęłyśmy przygodę z organizacjami pozarządowymi. Pracując tam poznałyśmy Agnieszkę Wojnarską i Monikę Dominik, i wspólnie we cztery założyłyśmy Fundację Bliżej Pasji. Do współpracy zaprosiłyśmy Dariusza Wolanina, oraz Elżbietę Mielniczuk. Zatem moja „rodzina zawodowa” liczy 6 osób i moja prawdziwa rodzina również 6 osób. Poza pracą i rodziną, moją pasją jest literatura z zakresu duchowości, rodziny i wychowania.

 • Elżbieta Mielniczuk

  Z wykształcenia filolog, z zamiłowania społeczniczka. Na początku wolontariuszka w NGO. Z Fundacją związana od początku jej działalności. Zajmuje się obsługą biura, pomocniczo – pracami związanymi z realizacją projektów. Redaguje artykuły promocyjne, relacje z przebiegu projektów i wszelkie potrzebne teksty. W domu zagłębia się w literaturę cudzą albo własną. Odrywa się od niej, aby spotkać się ze znajomymi i spędzić czas wśród polskiej przyrody.

 • Agnieszka Wojnarska

  Wiceprezes

  Z zawodu politolog, z doświadczenia dziennikarz, ale od kiedy w 2003 roku związałam się z sektorem pozarządowym tak już zostało do dziś. Odkryłam swoje powołanie w pracy z ludźmi. Jestem trenerką coachem, moderatorką, koordynatorką projektów. Poznane na drodze zawodowej osoby inspirują mnie i rozwijają. Lubię podróże duże i małe, piesze wycieczki po górach, jazdę rowerem oraz czytanie książek. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą.

 • Dariusz Wolanin

  Z sektorem pozarządowym związany od 2002 roku. Generalnie jest zawsze uśmiechnięty i to pozwala mu walczyć ze stresem – też tym w pracy. W Fundacji zajmuje się realizacją projektów i dyrektorowaniem, czyli całą stroną administracyjną: papiery, umowy, faktury, pieczątki itp… Poza pracą jest tatą Izy, Karoliny i Weroniki. A w krótkich przerwach między pracą i zabawą z Dziećmi – zapalonym genealogiem, poszukującym swoich przodków w otchłaniach archiwów i parafialnych kancelarii. Zapach kurzu starych ksiąg… eh, to lubi najbardziej!

Ikona do góry