Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Woda "Rodowita z Roztocza"

Dotyczy projektu: „Obywatelski challenge – włącz się!".

Jak ważną rolę w życiu każdego żywego organizmu spełnia WODA, czym jest właściwe nawodnienie oraz jak najlepiej to robić, wie każdy. Trzeba jednak przypomnieć, że substancja ta jest niezbędna w diecie każdego człowieka.

Wodzie zawdzięczamy stałą temperaturę naszego ciała oraz prawidłowy przebieg procesów życiowych. Jest niezbędna w procesie trawienia i wchłaniania składników ożywczych, wydalania produktów metabolizmu i toksyn oraz regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej i kwasowo-zasadowej. Doskonale orzeźwia.

Warto wyrobić sobie zatem zdrowy nawyk picia tego życiodajnego płynu podczas pracy, aktywności fizycznej, a także zabawy i odpoczynku. Woda jest dobra na każdą okazję!

A co wspólnego ma woda z ekologią?

Edukacja oraz troska o środowisko naturalne i wdrażanie w życie dobrych praktyk proekologicznych, to główne założenia projektu "Obywatelski challenge - włącz się!"

Takich praktyk mogliśmy doświadczyć na „EkoPikniku” w Woli Dereźniańskiej 24.06.2023 oraz podczas festynu w Ciosmach „Lato na żurawinowym szlaku” 30.07.2023.

W obu tych wydarzeniach o odpowiednie nawodnienie uczestników zadbała firma "RODOWITA Z ROZTOCZA” za co serdecznie dziękujemy obrazy.png

Projekt realizowany jest przez Fundację Bliżej Pasji wraz z gminą Biłgiraj oraz Biłgoraj Eko Challenge, a finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.

Ikona wstecz Wróć do aktualności

Ikona do góry